جستجو پزشکان
آیکـون های متنوع

بیش از ۳۵۰ آیکون، به صورت فونت که در ویرایشگر این قالب قابل استفاده است ویژگی این ابزار سازگاری با css می باشد که قابلیتهای فرآوانی برای کاربرد به ان افزوده است.

تب ساز و درصد شمار
ساخت تب ها در صفحات از ویژگی این قالب است می توان به راحتی در ویرایشگر این بسته نصبی چندین نمونه تب سازیدهمچنین درصد پیشرفت را باظاهری زیبا داشته باشید.
بسته قابل نصب
شما با خرید این بسته فقط یک قالب خریداری نکردید بلکه یک بسته قابل نصب به شما تحویل داده خواهد شد که تنها با چند دقیقه زمان کلیه امکانات برای شما ظاهر خواهد شد.
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی قدرتمند برای پاسخگویی به مشکلات و نیازهای شما در رابطه با این بسته نصبی جز خدمات ما می باشد.

خدمات پیوند

هداف: دسترسي برابر به خدمات سلامت از حقوق اساسي همه انسان هاست. تخت هاي پيوند كليه يكي از مهم ترين و با ارزش ترين منابع سيستم بهداشت و درمان هستند كه عدم تقسيم برابر و عادلانه آن در بين استان هاي كشور ممكن است علاوه بر جابه جايي بيماران بدحال منجر به عوارض جبران ناپذير شود . در اين راستا، مطالعه حاضر با هدف ارزيابي ميزان دسترسي به خدمات پيوند كليه در استان هاي مختلف ايران انجام شد


خدمات شبانه روزی

شناخت علایم حمله قلبی و پاسخ سریع نسبت به این علایم اهمیت بسیاری دارد. اگر فرد دچار حمله قلبی تا رسیدن به بیمارستان زنده بماند، احتمال مرگ وی کاهش زیادی می‌یابد. شروع درمان برای بازکردن سرخرگ‌های مسدود شده کرونری قلب ظرف مدت 60 تا 90 دقیقه بعد از شروع علایم حمله قلبی (برای مثال درد قفسه سینه) موثرتر می‌باشد


آزمایشگاه های بیوشیمی

بخش بیوشیمی به دلیل گستردگی انجام آزمایشات، بزرگترین بخش آزمایشگاه می باشد که آزمایشات متعددی همچون: قند، چربی، تستهای کبدی، تستهای قلبی، تستهای تیروئیدی، هپاتیت، ایدز، پروستات، الکترولیتها و ….. در این بخش انجام می گیرد. دستگاههای پیشرفته و مجهزی نیز در این بخش مورد استفاده قرار گرفته اند که منجر به تولید جوابهای دقیق و سرعت بخشیدن در امر جواب دهی به بیماران گردیده است.


بخش اورژانس

اورژانس به محلی گفته می‌شود که خدمات پزشکی اورژانس به بیماران ارائه می‌شود. اورژانس‌ها معمولاً به عنوان یک بخش (به انگلیسی: Ward یا Department) از بیمارستان محسوب می‌شوند ولی معمولاً به جهت دسترسی بهتر و سریعتر بیماران در محلی جدا از ساختمان اصلی بیمارستان قرار می‌گیرند. اورژانس‌ها می‌توانند همچنین بسته به نیاز و امکانات در داخل یک درمانگاه هم ساخته شوند. .